Назад
Оригінальна версія

«Елітна» оренда у Гаазі за рахунок України: представницю в Eurojust Мирославу Красноборову підозрюють у мільйонній схемі

КРАСНОБОРОВА Мирослава Петрівна — прокурорка, Радниця Посольства України в Нідерландах, Прокурорка зі зв’язку для Eurojust (представник України в головному органі ЄС з координації кримінального переслідування).

Красноборов Олександр Валерійович — чоловік, співробітник ICMP (Міжнародна комісія з питань зниклих безвісти, Гаага).

Чому вони не можуть обіймати ці посади

Факт 1 — Квартира за державний рахунок орендуэттся для всієї родини.

МЗС України щомісяця виплачує компенсацію: €6 050–7 951/міс (підтверджено місячними деклараціями 2018-2026). За 92 місяці — ~€614 000 коштів платників податків. Норма для одного дипломата категорії В у Гаазі — €1 200-1 500/міс. Тобто держава фінансує преміальну 3-кімнатну квартиру 113 м² з паркінгом та коморою для всієї сім’ї з трьох осіб (не дипломатів), де чоловік отримує понад €100 000/рік від ICMP і не має права на жодні компенсації від МЗС України.

Факт 2 — Нідерландський закон порушено.

Оренда розпочалась у вересні 2018 за €2 191/міс (підтверджено розділом 14 декларації). За законами Нідерландів (Wet MHGH, 2021; Wet betaalbare huur, 2024), максимальний зріст за весь цей час — не може перевищувати +31% інфляції та зміни оплати, тобто ліміт на квітень 2026 = €2 873/міс. Фактична ринкова вартість схожих квартир у Гаазі: €4 000–5 500/міс. Орендодавець на цей час -Losigma B.V. зміни власника квартири відбулась у 2021 в новий власник за старим договором стягує ціну, що перевищує нідерландський законодавчий ліміт, на квітень 2026 - вже 6900 евро на місяць

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Факт 3 — Невідома компанія-орендодавець.

До 2021 квартира належала CBRE DRES Custodian II B.V. — одному з найбільших світових фондів нерухомості. Потім власником стала маловідома Losigma B.V., зареєстрована у virtual office (Dr. Kuyperstraat 5, Гаага). З оборотами 70-300 тисяч евро на рік. Корпоративні права у розділах 8-9 декларацій — порожні. Якщо ця компанія пов’язана з родиною — держава буквально платить їм оренду за їхню ж власну квартиру.

Факт 4 — Чоловік отримує зарплати.та має можливість не проживати за рахунок України.

Красноборов О.В. офіційно працює в ICMP у Гаазі (дохід 2025 — 4 514 205 грн), але одночасно отримав зарплату від Територіального управління Державної судової адміністрації України в Києві (211 842 грн) та Офісу Генерального прокурора (43 303 грн у 2024). Він фізично знаходиться в Нідерландах і апріорі не може виконувати обов’язки в Україні.

Факт 5 — Готівка без джерела.

Кінець 2016 (обоє ще звичайні прокурори ГПУ): зарплатня $23 500 + €6 500 готівкою (~$30 000) при спільному річному доході $23 000. Кінець 2021: декларують $45 011 + €16 900 готівкою + €55 358 на рахунку ABN AMRO (банк в Нідерландах)= ~€110 000 ліквідних активів. Жодного декларованого джерела для жодної з цих сум.

Факт 6 - придбання нового автомобіля в Нідерландах в розгар війни в 2023 році

Чому це несумісно з посадами?!

Мирослава Красноборова представляє Україну в Eurojust — організації, яка координує боротьбу з корупцією, відмиванням грошей і транснаціональною злочинністю в ЄС. Вона буквально є обличчям України в антикорупційній інфраструктурі Євросоюзу.

Людина, яка: збагачується за рахунок державних коштів; утримує сім’ю за рахунок платників податків; потенційно використовує підставну компанію для отримання держкомпенсацій; ховає декларації в ті самі роки, коли відбуваються підозрілі транзакції — не може довіряти партнерам ЄС, і вони не можуть довіряти їй.

Олександр Красноборов в ICMP займається ідентифікацією жертв воєнних злочинів. Організація, яка функціонує на донорські кошти і вимагає бездоганної репутації від співробітників, не може мати у штаті людину, яка отримує фіктивні зарплати від держорганів і є учасником сімейної схеми з державними компенсаціями.

Всі наведені факти верифікуються протягом 5 хвилин за відкритими посиланнями в ЄДРД НАЗК.

Відкрити PDF-доказ новини

Документ: PDF-доказ оригінальної версії новини "«Елітна» оренда у Гаазі за рахунок України: представницю в Eurojust Мирославу Красноборову підозрюють у мільйонній схемі". Фіксує зміст публікації на момент першого сканування, дату збереження та джерело: АНТИКОР.

«Елітна» оренда в Гаазі коштом України: представницю в Eurojust Мирославу Красноборову підозрюють у мільйонній схемі

Красноборова Мирослава Петрівна — прокурорка, радниця Посольства України в Нідерландах, прокурорка зі зв’язку для Eurojust (представниця України в головному органі ЄС з координації кримінального переслідування).

Чому вони не можуть обіймати ці посади

Факт 1 — Квартира державним коштом орендується для всієї родини.

МЗС України щомісяця виплачує компенсацію: €6 050–7 951/міс (підтверджено місячними деклараціями 2018-2026).

За 92 місяці — ~€614 000 коштів платників податків.

Норма для одного дипломата категорії В у Гаазі — €1 200-1 500/міс.

Тобто держава фінансує преміальну 3-кімнатну квартиру 113 м² з паркінгом та коморою для всієї сім’ї з трьох осіб (не дипломатів), де чоловік отримує понад €100 000/рік від ICMP і не має права на жодні компенсації від МЗС України.

Тобто держава фінансує преміальну 3-кімнатну квартиру 113 м² з паркінгом та коморою для всієї сім’ї з трьох осіб (недипломатів), де чоловік отримує понад €100 000/рік від ICMP і не має права на жодні компенсації від МЗС України.

Факт 2 — Нідерландський закон порушено.

Оренда розпочалась у вересні 2018 за €2 191/міс (підтверджено розділом 14 декларації).

За законами Нідерландів (Wet MHGH, 2021; Wet betaalbare huur, 2024), максимальний зріст за весь цей час — не може перевищувати +31% інфляції та зміни оплати, тобто ліміт на квітень 2026 = €2 873/міс.

Фактична ринкова вартість схожих квартир у Гаазі: €4 000–5 500/міс.

Орендодавець на цей час -Losigma B.V. зміни власника квартири відбулась у 2021 в новий власник за старим договором стягує ціну, що перевищує нідерландський законодавчий ліміт, на квітень 2026 - вже 6900 евро на місяць

Орендодавець на цей час - Losigma B.V., зміни власника квартири відбулась у 2021 в новий власник за старим договором стягує ціну, що перевищує нідерландський законодавчий ліміт на квітень 2026, - вже 6900 евро на місяць

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Факт 3 — Невідома компанія-орендодавець.

До 2021 квартира належала CBRE DRES Custodian II B.V. — одному з найбільших світових фондів нерухомості.

Потім власником стала маловідома Losigma B.V., зареєстрована у virtual office (Dr.

Kuyperstraat 5, Гаага).

З оборотами 70-300 тисяч евро на рік.

Корпоративні права у розділах 8-9 декларацій — порожні.

Якщо ця компанія пов’язана з родиною — держава буквально платить їм оренду за їхню ж власну квартиру.

Факт 4 — Чоловік отримує зарплату та має можливість не проживати за рахунок України.

Красноборов О.В. офіційно працює в ICMP у Гаазі (дохід 2025 — 4 514 205 грн), але одночасно отримав зарплату від Територіального управління Державної судової адміністрації України в Києві (211 842 грн) та Офісу Генерального прокурора (43 303 грн у 2024).

Він фізично знаходиться в Нідерландах і апріорі не може виконувати обов’язки в Україні.

Він фізично перебуває в Нідерландах і апріорі не може виконувати обов’язки в Україні.

Факт 5 — Готівка без джерела.

Кінець 2016 (обоє ще звичайні прокурори ГПУ): зарплатня $23 500 + €6 500 готівкою (~$30 000) при спільному річному доході $23 000.

Кінець 2016 (обоє ще звичайні прокурори ГПУ): зарплатня в $23 500 + €6 500 готівкою (~$30 000) при спільному річному доході $23 000.

Кінець 2021: декларують $45 011 + €16 900 готівкою + €55 358 на рахунку ABN AMRO (банк в Нідерландах)= ~€110 000 ліквідних активів.

Жодного декларованого джерела для жодної з цих сум.

Жодного задекларованого джерела для жодної з цих сум.

Факт 6 - придбання нового автомобіля в Нідерландах у розпал війни в 2023 році

Чому це несумісно з посадами?!

Мирослава Красноборова представляє Україну в Eurojust — організації, яка координує боротьбу з корупцією, відмиванням грошей і транснаціональною злочинністю в ЄС.

Вона буквально є обличчям України в антикорупційній інфраструктурі Євросоюзу.

Олександр Красноборов в ICMP займається ідентифікацією жертв воєнних злочинів.

Організація, яка функціонує на донорські кошти і вимагає бездоганної репутації від співробітників, не може мати у штаті людину, яка отримує фіктивні зарплати від держорганів і є учасником сімейної схеми з державними компенсаціями.

 

Відкрити PDF-доказ новини

Документ: PDF-доказ відредагованої версії новини "«Елітна» оренда в Гаазі коштом України: представницю в Eurojust Мирославу Красноборову підозрюють у мільйонній схемі". Допомагає порівняти зміни з попередньою зафіксованою версією та підтверджує, що оновлення було виявлено системою моніторингу. Джерело: АНТИКОР.